Online avukat danışma formunu doldurarak veya telefonla arayarak avukata soru sorabilirsiniz.

Avukata Nasıl Soru Sorabilirim?

Avukata soru sormak için belirtilen formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak bize göndermeniz gerekmektedir. Gönderilen form üzerinden sorularınızı alıp, e-posta yoluyla cevap veriyoruz. Cevapların sizinle başarıyla iletişim kurabilmesi adına, formu dikkatli bir şekilde doldurduğunuzdan emin olun.

Sorularıma Ne Zaman Yanıt Alabilirim?

Online avukat danışma servisimiz aracılığıyla gönderdiğiniz sorular tipik olarak 24 saat içerisinde yanıtlanır. Cevap verildikten sonra, sizleri SMS yoluyla bilgilendiriyoruz. E-posta kutunuzu ve özellikle spam klasörünüzü düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olun.

Avukata Soru Sormak İçin Ücret Ödemem Gerekir mi?

Eğer sorunuz basit bir bilgilendirme gerektiriyorsa, avukatlarımız genellikle bu soruları ücretsiz olarak yanıtlar. Ancak, sorunuz detaylı araştırma ve kapsamlı danışmanlık gerektiriyorsa, avukatlık hizmetlerinin kanuni düzenlemeleri gereği, danışmanlık ücreti alınmaktadır. Ücretin ödenmesi sonrasında sorunuz yanıtlanacaktır.

Telefon veya Whatsapp Üzerinden Hukuki Danışmanlık Alabilir miyim?

Telefon üzerinden danışmanlık hizmeti almak isterseniz, web sitemizde yer alan iletişim numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ancak, Whatsapp üzerinden danışmanlık hizmeti sunmuyoruz. Whatsapp sadece belge gönderimi amacıyla kullanılmaktadır.

Soru Yanıtlandıktan Sonra Hizmetlerinizi Kullanabilir miyim?

Eğer avukata sor kısmından yönelttiğiniz soruya ilişkin hukuk büromuzun yapabileceği bir işlem bulunuyorsa, size ne tür işlemler yapabileceğimiz ve bunun ücreti hakkında bilgi verilecektir. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda işlemlere başlanır. Ancak, sorunuz daha karmaşık bir durumu içeriyorsa ve ofiste bir görüşme gerektiriyorsa, ücret bilgisi yalnızca görüşme esnasında sağlanabilir.

Gizlilik Politikası Nasıl İşler?

Avukata sor bölümü aracılığıyla gönderdiğiniz sorular ve bizden aldığınız yanıtlar tamamen gizli tutulur ve web sitemizin hiçbir bölümünde yayınlanmaz. Bununla birlikte, avukatların Avukatlık Kanunu gereğince gizlilik ve sır saklama yükümlülükleri bulunmaktadır.

Telefonla Sor